Kanapa z funkcją spania 255x108 FRESSIA beżowa tkanina z pojemnikiem na pościel
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kanapa z funkcją spania 255x98 FRESSIA beżowa tkanina z pojemnikiem na pościel
MATERIAŁ:
- Tkanina: Vito 23
- Nóżki: tworzywo, czarne
- Wypełnienie: sprężyna falista, sprężyna bonell, pianka T25
- Stelaż: listwy drewniane, płyta wiórowa, sklejka
- Oparcie: poduszki wypełnione syntetycznie
FUNKCJE:
- Funkcja spania: TAK
- Pojemnik na pościel: TAK
- Typ oparcia i siedziska: MIĘKKIE
Podaj numer koloru tkaniny w polu *TKANINA* podczas składania zamówienia, a my dostosujemy łóżko według Twoich preferencji.
|
VITO |
Rodzaj tkaniny: Dzianina futerkowa, Skład: 100% PES, Gramatura: 430 g/m2 +/- 5%, Ścieralność (test Martindale): 60 000 cykli

![]() |
Ze względu na zróżnicowanie ustawień ekranów, rzeczywiste kolory materiałów mogą nieznacznie różnić się od prezentowanych na zdjęciach. |
Dane techniczne
| Tkanina | Vito 23 |
| Możliwość zmiany tkaniny | tak |
| Poduchy w zestawie | tak |
| Rodzaj sprężyn | sprężyna falista + sprężyna bonell |
| Pojemnik na pościel | tak |
| Funkcja spania | tak |
| Powierzchnia spania | 148x200 cm |
| Szerokość | 255 cm |
| Głębokość | 108 cm |
| Wysokość | 98 cm |
| Wysokość nóżek | 3,5 cm |
| Tolerancja wymiaru | +/- 2cm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
