Nowoczesna Sofa 224x93 OLIVEN rozkładana z funkcją spania beżowy szenil
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sofa Oliven – elegancka sofa na ramie drewnianej z funkcją spania, sprężynami bonellowymi i pianką wysokoelastyczną beżowy szenil
MATERIAŁ:
- Tkanina: Szenilowa
- Kolor: beżowy - możliwość wyboru tkaniny i koloru - dopasuj sofę do swojego wnętrza
- Wypełnienie: Sprężyny bonellowe + pianka wysokoelastyczna
- Stelaż: listwy drewniane, płyta wiórowa, sklejka
Zamów sofę Oliven już dziś i stwórz ją po swojemu - wybierz kolor, tkaninę oraz wypełnienie dopasowane do Twojego stylu życia.
|
I GRUPA CENOWA - bez dopłaty |





|
II GRUPA CENOWA - 250 zł dopłaty |




|
III GRUPA CENOWA - 350 zł dopłaty |





![]() |
Ze względu na zróżnicowanie ustawień ekranów, rzeczywiste kolory materiałów mogą nieznacznie różnić się od prezentowanych na zdjęciach. |
Dane techniczne
| Tkanina | szenilowa |
| Możliwość zmiany tkaniny | tak |
| Poduchy w zestawie | tak |
| Rodzaj sprężyn | sprężyna bonellowa |
| Dodatkowe informacje | pianka wysokoelastyczna |
| Pojemnik na pościel | nie |
| Funkcja spania | tak |
| Powierzchnia spania | 160x200 cm |
| Szerokość | 224 cm |
| Głębokość | 93 cm |
| Wysokość | 83 cm |
| Tolerancja wymiaru | +/- 2cm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
