Łóżko tapicerowane 120x200 LUDO z metalowym stelażem i pojemnikiem białe boucle
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łóżko tapicerowane 120x200 LUDO biała tkanina z pojemnikiem i metalowym stelażem
Najważniejsze cechy produktu:
- Model: Ludo
- Tkanina: Catch me 01
- Kolor: biały
- Wymiary pod materac: 120×200 cm
- Styl nowoczesny
- Pojemnik na pościel
- Metalowy stelaż - (25 sztuk na stronę, co daje 50 listew na całą powierzchnie spania)
- Polski produkt
- Gwarancja: 24 miesiące
- Łóżko do samodzielnego montażu
|
I GRUPA CENOWA - bez dopłaty |





|
II GRUPA CENOWA - 250 zł dopłaty |




|
III GRUPA CENOWA - 350 zł dopłaty |




Masz wątpliwości co do wyboru tkaniny?
W GoldDream zadbaliśmy o to, by decyzja była łatwa i przyjemna – możesz bezpłatnie zamówić aż do 10 próbek tkanin, które wyślemy prosto pod Twoje drzwi.
Jak to zrobić?
To naprawdę proste – wybierz najwygodniejszy sposób kontaktu:
- Zadzwoń do nas
- Napisz wiadomość
- Wypełnij formularz na naszej stronie
Przekonaj się na własne oczy, jak wyglądają i prezentują się nasze tkaniny.
Zamów próbki już dziś i wybierz idealny materiał dla swojego wymarzonego łóżka!
![]() |
Ze względu na zróżnicowanie ustawień ekranów, rzeczywiste kolory materiałów mogą nieznacznie różnić się od prezentowanych na zdjęciach. |
Dane techniczne
| Szerokość łóżka | 150 cm |
| Długość łóżka | 220 cm |
| Wysokość zagłówka | 135 cm |
| Wysokość siedziska | 45 cm |
| Wysokość nóżek | 15 cm |
| Powierzchnia spania | 120x200 cm |
| Tolerancja wymiaru | +/- 2cm |
| Dno pojemnika na pościel | dno z płyty HDF |
| Typ podnośnika | gazowy |
| Zmiana tkaniny | tak |
| Rodzaj tkaniny | tkanina boucle |
| Pojemnik na pościel | tak |
| Typ stelaża | metalowy |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
